I-Work klients, viens no vadošajiem tekstila izstrādājumu nomas servisa sniedzējiem Eiropā aicina savā komandā

RAŽOŠANAS DARBINIEKUS/-CES

Tev piemīt

motivācija strādāt un iegūt jaunu pieredzi lielā un stabilā uzņēmumā. Ja Tu nebaidies no darba, kam nepieciešama fiziska piepūle un intensīvs režīms, kā arī pedantiska un atbildīga pieeja, tad darbs būs Tev piemērots. Nav būtiski, kāda ir Tava iepriekšējā darba pieredze, jo mūsu profesionālā komanda nodos Tev savu ilggadējo kompetenci un visu iemācīs.

Mēs Tev piedāvājam

komfortablus darba apstākļus un mūsdienīgu ražotni (Piņķos), kur būtiska loma ir rūpēs par darbiniekiem. Mēs piedāvājam iespēju mācīties un attīstīties kopā ar mūsu uzņēmumu, kas nepārtraukti pilnveidojas, piedāvājot jaunas darba vietas un izaugsmi. Mēs piedāvājam trīs maiņu darba grafiku, kur mēs esam gatavi pielāgoties darbinieka iespējām un vēlmēm. Vidēji darbinieks uzņēmumā, atkarīgi no spējām un darba izpildes, var nopelnīt 600-850 EUR pēc nodokļu nomaksas (“uz rokas”). Pēc pārbaudes laika mēs piedāvājam arī veselības apdrošināšanu.

Tavos ikdienas darba pienākumos ietilps

darba apģērbu šķirošana, mazgāšanas procesa kontrole un uzraudzība, apģērbu labošana un locīšana. Mēs nodrošināsim visu darba veikšanai nepieciešamo inventāru.

CV lūdzam sūtīt uz: SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, tālrunis saziņai: 26661763, e-pasts: daniela.slimbaha@i-work.lv