I-Work klients, lielākais uzņēmums nozarē straumēšanas satura platformas komandā, aicina darbā

Programmatūras arhitektu/-i

Galvenās prasības:

  • Darba pieredze IT infrastruktūras plānošanā;
  • Darba pieredze integrēto sistēmu dizaina un
    arhitektūras veidošanā;
  • Pieredze video straumēšanas risinājumu
    arhitektūras izveidē;
  • Zināšanas un izpratne par programmatūras izstrādi ar mikroservisu arhitektūru;
  • Izpratne par servisu orientētu infrastruktūru un tās
    dizaina modeļiem;
  • Piemīt līdera dotības un ļoti labas komunikācijas prasmes.

Pamata darba pienākumi:

  • Piedalīties OTT platformas attīstības plānošanā un īstenošanā;
  • Veikt izpēti par jaunākajām tendencēm TV straumēšanas platformu attīstībā un ierosināt to ieviešanu Shortcut platformā;
  • Pārraudzīt platformas arhitektūras atbilstību labākajai praksei;
  • Pārvaldīt sistēmu arhitektūras dokumentācijas krātuves;
  • Organizēt un vadīt diskusijas par labāko sistēmu
    tehniskā dizaina izveidi;
  • Pilnveidot infrastruktūras pārraudzības procesu un sniegt
    priekšlikumus  automatizācijas ieviešanai;
  • Nodrošināt, ka konfigurācijas vienības ir identificētas, uzskaitītas un uzturētas atbilstoši labākajai praksei.

Uzņēmums piedāvā:

  • Perspektīvu darbu vienā no stabilākajiem un perspektīvākajiem uzņēmumiem Latvijā;
  • Darbu ar interesantiem projektiem un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Motivējošu materiālo bonusu sistēmu: papildu brīvdienas, veselības apdrošināšana, apmaksāts transports, sports vai ceļošana, atlaides uzņēmuma produkcijai u.c.;
  • Iespēju iesaistīties uzņēmuma pasākumos un veselīga dzīves veida veicināšanas aktivitātē.
  • Atalgojumu sākot no 2800 līdz 4200 EUR bruto mēnesī, kas atkarīgs no līdzšinējās pieredzes un tehniskajām prasmēm.

Gaidīsim CV un Motivācijas vēstuli uz SIA I-Work Group, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, Tālrunis: 27848464, e-pasts: ilze.riekstina@i-work.lv