I-Work Group, uzņēmums, kas jau vairāk kā 15 gadus strādā personāla atlases un novērtēšanas jomā un ieņem nozīmīgu vietu savā nozarē, sakarā ar attīstību, aicina komandā

Personāla atlases speciālistu/-i

Mēs Tev piedāvājam nopietnu darbu ar dažādu jomu personāla atlases projektiem (pilna cikla, daļējas atlases). Profesionālu un zinošu komandu, tās atbalstu ikdienas darba procesā. Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas. Pamata atalgojumu robežās 1120-1400 EUR+ vai atbilstoša iegūtajai pieredzei un kompetencēm, un papildu procentuālā sistēma no īstenotajiem atlases projektiem (vidēji 700-1120 EUR mēnesī). Citus bonusus, darba līdzekļu kompensāciju un darba vietu Rīgas centrā.

Piedāvājam vidēji atalgojumu mēnesī: 1820-2520 EUR Bruto

Mēs sagaidām vismaz 3 gadu darba pieredzi personāla speciālista/-es vai talantu piesaistes speciālista/-es (talent acquisition) amatā. Iegūtu augstāko izglītību sociālajās vai humanitārajās zinātnēs. Teicamu latviešu valodas prasmi (t.sk., rakstiski), labu angļu valodas prasmi un krievu valodu saziņas līmenī. Sekmīgai darba izpildei nepieciešama pieredze darbā ar cilvēkiem - empātija, sadarbība, spēja iedziļināties un novērtēt kandidātu kompetences atbilstošo darba devēja prasībām. Augstas darba spējas, pacietība, stresa noturība un spēja rīkoties sarežģītās situācijās, būs nozīmīga priekšrocība ikdienas darbā. Lai darba rezultāti būtu sekmīgi, jāspēj strādāt ar dažādiem kandidātu piesaistes resursiem, jāprot meklēt informācija, jābūt draudzīgam ar sociālajiem medijiem, un jābūt izveidotam nopietnam kontaktu lokam, kas palīdz visātrāk nokļūt pie nozares profesionāļiem.

Ikdienas darba pienākumos būs dažādu speciālistu līmeņa darbinieku piesaiste dažādu nozaru uzņēmumiem t.sk., atlase un novērtēšana atbilstoši darba devēja prasībām. Ikdienas rutīnas pienākumos būs kandidātu uzrunāšana un piesaiste aktuālajām vakancēm, darba interviju organizēšana (tiešsaistē, klātienē), interviju atskaišu, darba sludinājumu veidošana atbilstoši izstrādātājiem standartiem. Ikdienā būs jāsazinās ar uzņēmumiem (darba devējiem), lai saņemtu atgriezenisko saiti par prasību kritērijiem, nosūtītajiem kandidātiem un organizētu darbu tā, lai pēc iespējas ātrāk nonāktu pie rezultāta.

Darba uzsākšanas laiks: 2021. gada septembris

CV gaidām uz SIA I-Work Group, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, info@i-work.lv, tālrunis: 26468860