I-Work Group, uzņēmums, kas jau vairāk kā 15 gadus strādā personāla atlases un novērtēšanas jomā un ieņem nozīmīgu vietu savā nozarē, sakarā ar attīstību, aicina komandā

Pārdošanas asistentu/-i

Mēs Tev piedāvājam iespēju attīstīt karjeru pakalpojumu pārdošanas jomā, kā arī gūt pieredzi personāla atlases nozarē. Tev būs iespēja attīstīties par pārdošanas speciālistu, kā arī padziļināti apgūt gan pārdošanas, gan personāla atlases prasmes. Pamata alga ir 700 – 800 EUR Bruto un 5% procenti no sasniegtajiem mērķiem, vidēji līdz 500 EUR Bruto papildu pamata algai. Mēs nodrošināsim visus resursus un apmācības, lai tu spētu sasniegt izvirzītos mērķus, kā arī atvērtu pieeju elastīgam darba laikam.

Mēs sagaidām motivāciju un vēlmi strādāt ar klientiem attiecīgajā nozarē. Tev jābūt draugos ar datoru, tehnoloģijām un sociālo mediju vidi. Tev  jābūt mūsdienīgi un inovatīvi domājošai personībai, ar virzību uz attīstību. Lai varētu strādāt, ir nepieciešama teicama latviešu valodas prasme, kā arī labas angļu un vēlamas krievu valodas prasmes. Jāspēj veidot profesionālas sarakstes un komunikāciju pa tālruni. Mēs sagaidām pozitīvu, atvērtu attieksmi pret dzīvi, cilvēkiem, interesi, iniciatīvu par jauniem dzīves izaicinājumiem un vēlmi pašam sasnieg augstus karjeras mērķus.

Ikdienas darba pienākumos būs sākotnējā jaunu klientu izpēte (juridiskas personas) un apzināšana. Darba pienākumos būs asistēšana projektu vadītājiem, lai noslēgtu darījumu ar klientu. Laika gaitā mēs uzticēsim plašāku pienākumu klāstu un atbildību, kas dos iespēju attīstīt karjeru gan profesionāli, gan finansiāli.

Lūdzam, CV sūtīt uz: SIA I-Work Group, e-pastu: info@i-work.lv, tālrunis saziņai: 26468860.