I-Work klients vadošs tirdzniecības uzņēmums aicina darbā apņēmīgu, motivētu un uz attīstību orientētu

Loģistikas nodaļas atbalsta asistentu/-i

Galvenie pienākumi:

  • Asistēšana un atbalsts loģistikas nodaļā;
  • Klientu pasūtījumu noformēšana piegādei Eiropas valstīs;
  • Importa, eksporta pasūtījumu noformēšana un sekošana to precizitāte, izpildei;
  • Sadarbības organizēšana ar transporta uzņēmumiem un ārpakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama darba pieredze loģistikas vai transporta pārvadājumu jomā;
  • Iegūta augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students), vēlams loģistikas profilā;
  • Ļoti laba angļu valodas prasme (mutiski un rakstiski) (C1, C2);
  • Attīstīta loģiskā un matemātiskā domāšana, precizitāte;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē un spēja patstāvīgi risināt aktuālās situācijas.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu vadošā un stabilā uzņēmumā;
  • Apmācības, izaugsmes un attīstības iespējas;
  • Atalgojumu robežās EUR Bruto 1000 – 1100;
  • Sociālās garantijas un bonusus ilgtermiņa attīstībā.

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011,  Tālr: 27848464, e-pasts: ilze.riekstina@i-work.lv