I-Work Group, uzņēmums, kas jau vairāk kā 15 gadus strādā personāla atlases un novērtēšanas jomā un ieņem nozīmīgu vietu savā nozarē, sakarā ar attīstību, aicina komandā

Lielo klientu pārdošanas pārstāvi

Mēs Tev piedāvājam interesantu darbu ar korporatīvajiem klientiem B2B segmentā. Tev būs iespēja patstāvīgi plānot savu laiku un veicamos uzdevumus, kā arī iespēja brīvi organizēt mērķu sasniegšanas plānu. Sākotnēji, šo darbu varēsi apvienot ar kādu savu profesionālo aktivitāti. Mēnesī varēs nopelnīt sākot no 1500 – 2400 EUR Neto, ar potenciālu finansiālai izaugsmei. Mēs nodrošināsim visus resursus, lai tu spētu sasniegt izvirzītos mērķus.

Mēs sagaidām motivāciju un vēlmi strādāt ar klientiem, kā arī spēju patstāvīgi plānot savu darba laiku un mērķus, kuru izvirzīšanā un sasniegšanā piedāvāsim savu atbalstu. Vēlama ir pieredze aktīvajā pārdošanā pakalpojumu B2B jomā, kā arī spēja veidot ar klientiem profesionālas ilgtermiņa attiecības. Tev jābūt draugos ar tehnoloģijām un sociālo mediju vidi, mūsdienīgi un inovatīvi domājošai personībai, ar virzību uz attīstību. Lai varētu strādāt, ir nepieciešama teicama latviešu valodas prasme, kā arī labas angļu un krievu valodas prasmes. Jāspēj veidot profesionālas sarakstes un biznesa līmeņa komunikācija ar klientiem.

Ikdienas darba pienākumos būs jaunu klientu piesaiste un darījumu slēgšana ar jaunajiem klientiem. Tirgus izpēte, analīze, kā arī jaunu pārdošanas kanālu veidošana gan iekšējā tirgū, gan arī jaunu sadarbības kanālu meklēšana ārvalstīs. Ikdienas darbā būtiska ir sadarbība ar projektu vadītājiem atlases projektu realizācijā.

Lūdzam, CV sūtīt uz: SIA I-Work Group, e-pastu: info@i-work.lv, tālrunis saziņai: 26468860.