I-Work Group, uzņēmums, kas jau vairāk kā 17 gadus strādā personāla atlases un novērtēšanas jomā, kā arī ieņem nozīmīgu vietu savā nozarē, sakarā ar straujo attīstību, aicina komandā

Lielo klientu pārdošanas pārstāvi

Ikdienas darba pienākumos būs jaunu klientu piesaiste, vizīšu organizēšana, līgumu sagatavošana un darījumu slēgšana, sekošana to izpilde. Tirgus izpēte, analīze, kā arī jaunu pārdošanas kanālu veidošana gan iekšējā tirgū, gan arī jaunu sadarbības kanālu meklēšana ārvalstīs atbilstoši uzņēmuma mērķiem. Ikdienas darbā nepieciešams iedziļināties realizācijas procesā, organizējot efektīvu sadarbību ar kolēģiem, kā arī sniedzot tiem profesionālu atbalstu. Liela loma ir projektu vadībai, kas ir atbildība par realizāciju no klienta piesaistes brīža līdz projekta noslēgšanas brīdim, kā arī ilgtermiņa sadarbības uzturēšanai pēcrealizācijas periodā.

Mēs sagaidām pieredzi pārdošanas darba sekmīgā organizēšanā un prasmi strādāt komandā, sekot izvirzītajam plānam, efektīvi un pilnvērtīgi plānot savu darba laiku un uzdevumus, sadarbībā ar tiešo vadītāju. Mēs sagaidām interesi un aizrautību, spēju strādāt biznesa komunikācijas līmenī, kam svarīga ir iegūta augstākā izglītība. Darba izpildei nepieciešams teicamas prasmes ar darbā ar datoru un dažādām CRM sistēmām, kā arī pieredz darbā ar dažādiem pārdošanas rīkiem tiešsaistē. Darba izpildei kā priekšrocība būs lielam kontaktu lokam un iestrādnēm t.sk., kontaktu lokam sociālo mediju un digitālajā vidē. Lai varētu strādāt, ir nepieciešama teicama latviešu valoda (izcila verbālās valodas prasme un plašums), kā arī ļoti labas angļu un krievu valodas prasmes (t.sk. verbāli) vismaz B2 līmenī. Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs Tev piedāvājam interesantu darbu atvērtā un dinamiskā vidē, iespēju strādāt  pilnas slodze darbu hibrīda formā un plānot savu darba laiku pēc individuāla plāna. Uz rezultātu un KPI balstītu atalgojuma sistēmu: bāzes atalgojums sākot no 1500 EUR Bruto, ikmēneša pārdošanas bonuss vidēji papildu 1000-2000 EUR Bruto mēnesī. Kvartāla bonuss par sasniegtiem KPI vidēji 1500 EUR kvartālā. Kopumā mēneša atalgojums sasniedzot pamata mērķus ir  2500-3500 EUR Bruto. Pilnībā ir nodrošināti visi darba līdzekļi, sociālās garantijas un premium līmeņa veselības apdrošināšanas polise, regulāras apmācības atbilstoši attīstāmām prasmēm.

CV lūdzam sūtīt uz info@i-work.lv, tālrunis uzziņām 26468860