I-Work Group klients – liels, starptautisks un atpazīstams IT jomas uzņēmums, aicina savā komandā

Jaunāko personāla atlases speciālisti/-u

Mēs Tev piedāvājam darbu vienā no pasaulē vadošām IT jomas kompānijām, kas ilgtermiņa nodrošinās tavu attīstību cilvēkresursu jomā. Globālā vide sniegs iespēju apgūt unikālas un jaunas zināšanas, gūt nenovērtējamu pieredzi. Uzņēmuma vairāklīmeņu attīstība nodrošinās, ka ikdienas darbs būs interesants - laika gaitā pilnveidosies ar jaunu saturu un motivāciju.

Mūsu personāla atlases komanda sniegs tev atbalstu un profesionālu apmācību, lai pēc iespējas ātrāk apgūtu darbam nepieciešamās prasmes. Mēs piedāvājam unikālu iespēju – strādāt attālināti, kas neierobežos tavu pašreizējo atrašanās vietu. Uzņēmums tevi nodrošinās ar darbam nepieciešamajām tehnoloģijām, tehniku un inventāru.

Atalgojuma un motivācijas sistēma: darbu uzsākot piedāvājam EUR 1450 Bruto atalgojumu, kas pieaugs balstoties uz sasniegumiem un attīstību. Uzņēmumā ir veselības apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana,  visas sociālās garantijas. Mūsu uzņēmums rūpējas par darbinieku labsajūtu un integrāciju komandā, - mikroklimatu un komandas garu saliedējuši pasākumi un aktivitātes.

Mēs sagaidām motivāciju un vēlmi pilnveidoties personāla atlasē IT jomas uzņēmumā. Mēs priecāsimies, ja Tev būs 1-2 gadu pieredze personāla atlasē vai zināšanas par personāla atlases – personāla vadības procesiem. Darba veikšanai ir nepieciešama laba angļu valodas prasme (B1, B2). Tev jābūt labām datorpasmēm (MS Excel) un spējai apgūt jaunas sistēmas un tehnoloģijas, kā arī jābūt aktīvam sociālo mediju lietotājam. Mēs sagaidām proaktīvu, atbildīgu cilvēku, kuram var uzticēties, kurš nebaidās no grūtībām, piedāvā risinājumus, nāk ar savu iniciatīvu. Tev jābūt komandas cilvēkam, kurš vēlas sadarboties, nebaidās kļūdīties un spēj būt tolerants darbā ar kolēģiem.

Ikdienas darba pienākumos būs IT jomas darbinieku atlase un sākotnējo darba interviju organizēšana. Kandidātu meklēšana un piesaiste jaunākā un vidējā līmeņa speciālistu pozīcijām. Dažādu ar personāla atlasi un darba attiecībām saistošās dokumentācijas organizācija

CV gaidām uz SIA I-Work Group, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, info@i-work.lv, tālrunis: 26468860