I-Work Group klients – liels, starptautisks un atpazīstams IT jomas uzņēmums, aicina savā komandā

Iekšējās personāla atlases un attīstības speciālistu/-i

Mēs Tev piedāvājam darbu vienā no pasaulē vadošām IT jomas kompānijām, kas ilgtermiņa nodrošinās tavu attīstību cilvēkresursu jomā. Globālā vide sniegs iespēju apgūt unikālas un jaunas zināšanas, gūt nenovērtējamu pieredzi. Uzņēmuma vairāklīmeņu attīstība nodrošinās, ka ikdienas darbs būs interesants - laika gaitā pilnveidosies ar jaunu saturu un motivāciju.

Mūsu personāla atlases komanda sniegs tev atbalstu un profesionālu apmācību, lai pēc iespējas ātrāk apgūtu darbam nepieciešamās prasmes. Mēs piedāvājam unikālu iespēju – strādāt attālināti, kas neierobežos tavu pašreizējo atrašanās vietu. Uzņēmums tevi nodrošinās ar darbam nepieciešamajām tehnoloģijām, tehniku un inventāru.

Atalgojuma un motivācijas sistēma: darbu uzsākot piedāvājam atalgojumu robežās  EUR 1450 - 1800 Bruto atalgojumu, kas ir atkarīgs no esošās pieredzes un kompetencēm. Uzņēmumā ir veselības apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana,  visas sociālās garantijas. Mūsu uzņēmums rūpējas par darbinieku labsajūtu un integrāciju komandā, - mikroklimatu un komandas garu saliedējuši pasākumi un aktivitātes.

Mēs sagaidām darba pieredzi personāla atlases vai vadības jomā, vai analītikas jomā ar personāla datiem un plūsmu. Novērtēsim pieredzi iekšējo personāla atlases vai komandu komplektēšanā, vai arī pieredzi personāla nodaļā iekšējo procesu organizēšanā. Darba veikšanai nepieciešama teicama angļu valodas prasme (C1, C2), ļoti labas analītikas prasmes un spēju strādāt ar dažādiem datiem (saskatīt sakarības), precizitāte, kā arī labas prasmes ar datoru (MS Excel) un spēja ātri apgūt darbu ar sistēmām un tehnoloģijām. Darba veikšanai nepieciešama teicama komunikācijas, īpaši sadarbības prasme, diplomātijas, bet tai pat laikā teicamas argumentācijas prasmes.

Ikdienas darba pienākumos būs Latvijas filiāles esošo darbinieku plūsmas kontrole un monitorings (darbinieku plūsma projektos) un komandu komplektēšana jauniem projektiem. Ikdienā būs pārrunu un attiecību vadīšana ar esošiem darbiniekiem un nodaļu vadītājiem (t.sk., ārvalstīs grupas ietvaros), lai efektīvi nodrošinātu organizācijas cilvēkresursu plūsmu un noslodzi, - komplektāciju jaunajos projektos. Ikdienas darbā ir jāveic esošo cilvēkresursu plūsmas analīze, jāveic prognožu analīze, jāveic visas aktivitātes, lai nodrošinātu vienmērīgu un produktīvu darbinieku noslodzi, karjeras attīstību un talantu vadību organizācijā kopumā.

CV gaidām uz SIA I-Work Group, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, info@i-work.lv, tālrunis: 26468860