I-Work klients vadošais koka karkasa māju ražošanas uzņēmums Latvijā aicina darbā

Eksporta  projektu vadītāju

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārdošanas procesu organizēšana ar klientiem ārvalstīs;
  • Sadarbības līgumu slēgšana un projektu dokumentācijas sagatavošana;
  • Klientu tikšanās organizēšana, dalība nozares izstādēs;
  • Sadarbības organizēšana ar ražošanas un loģistikas nodaļām;
  • Sekošana projektu tehniskajai izpildei, ražošanai un transportēšanai;
  • Projektu analīze un izvērtēšana atbilstoši kvalitātes standartiem.

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama augstākā izglītība būvniecības jomā;
  • Rezultatīva darba pieredze pārdošanas vai eksporta projektu vadībā;
  • Pieredze sadarbībā ar klientiem Skandināvijā, Vācijā vai Lielbritānijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Ļoti labas angļu un latviešu valodas prasmes;
  • Labas saskarsmes, sadarbības un argumentācijas prasmes;
  • Vēlama tehniskā domāšana vai izpratne par produktiem;
  • Spēja darboties starptautiskā vidē un doties komandējumos uz ārvalstīm.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā un tradīcijām bagātā uzņēmumā;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgu komandu;
  • Apmācības un izaugsmes iespējas;
  • Atalgojuma robežas EUR Bruto mēnesī (1544.00 līdz 2126.00). Papildu bonsi no pārdošanas mērķu sasniegšanas.

Lūdzam, CV un Pieteikuma vēstuli sūtīt uz:  uz SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011,  Tālrunis: 27848464, e-pasts: ilze.riekstina@i-work.lv