I-Work klients ir globāls, starptautisks uzņēmums, kas ir līderis apdrukas, dizaina un e-komercijas jomā. Saistībā ar straujo attīstību Latvijas filiāle aicina savā komandā pievienoties Tevi,

Klientu atbalsta speciālistu/-i,

kurš/-a būs atbildīgs/-a par Vācijas klientu apkalpošanu.

Mēs Tev piedāvājam lielisku darba vidi, komfortablu biroju pilsētas centrā, lieliskus kolēģus, kolektīvus pasākumus un dažādus citus labumus, kā, piemēram, ērtas atpūtas un aktīvās atpūtas telpas, pusdienas (uzkodas), veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Uzņēmums piedāvā interesantu, daudzpusīgu, dinamisku darbu, kā arī stabilu atalgojumu un bonusus par sasniegtajiem mērķiem un rezultātiem. Darba veikšanai sniegsim Tev atbalstu un visas nepieciešamās apmācības.

Tavos darba pienākumos būs kvalitatīva klientu apkalpošana un atbalsts attālināti klientiem no Vācijas, kā arī savas kompetences ietvaros konsultēšana par klientiem aktuāliem jautājumiem.

Aicinām Tevi nekavējoties pieteikties, ja esi gatavs interesantam, aizraujošam darbam aktīvā un radošā komandā, Tevi saista nākotne strādāt dinamiskā un starptautiskā vidē. Mēs sagaidām, ka Tu spēj brīvi kontaktēties vācu valodā (C1,C2), kā arī angļu valodu pārvaldi sarunvalodas līmenī. Pārējo mēs Tev iemācīsim un nodosim savu pieredzi, lai Tu spētu sasniegt augstus rezultātus.

Atalgojuma robežas EUR, Bruto mēnesī  (912.00 līdz 1264.00). Papildu bonusi no sasniegtajiem mērķiem.

Lūdzam, CV un Pieteikuma vēstuli sūtīt uz:  uz SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011,  Tālrunis: 27848464, e-pasts: ilze.riekstina@i-work.lv