Veiksmīga sadarbība ar SIA “I-Work Group” mūsu uzņēmumam ir jau vairākus gadus, saņemot pakalpojumus tieši pārdošanas speciālistu un vidējā līmeņa vadītāju atlasē, kā arī konsultatīvajā līmenī par esošo situāciju darba tirgū. Dažkārt personāla atlasei tiek piesaistītas vēl citas personāla atlases firmas, bet SIA “I-Work Group” līdz šim ir bijis labākais termiņa, kvalitātes, komunikācijas un atsauksmes ziņā. Esam ļoti pateicīgi par SIA “I-Work Group” uzņēmību un spēju nosacīti īsā laika periodā piemeklēt tieši tādus speciālistus, kādi ir nepieciešami mūsu uzņēmumam.

Sadarbība ar SIA “I-Work Group” darbiniekiem norit profesionāli augstā līmenī,  vēršot uzmanību gan uz klientu, gan cilvēku, kurš ir pieteicies uz amata vakanci. Pieminēšanas vērta ir atgriezeniskā saite vai ikdienas darbs projekta laika, kad bez atbildēm un risinājuma nepaliek neviena no trīs iesaistītajām pusēm – pretendents, SIA “I-Work Group” un SIA “Jelgavas tipogrāfija”.

Mūsu uzņēmums iesaka SIA “I-Work Group” kā uzticamu, pieredzējušu, uz komunikāciju un rezultātiem vērstu personāla atlases un novērtēšana uzņēmumu.


1

Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *