AS „Rīgas piena kombinātam” sadarbība ar personāla atlases kompāniju I-WORK jau ir vairākus gadus. I-WORK kā uzticams sadarbības partneris starp citām kompānijām tika izraudzīts ar savu individuālo pieeju klientam, kas spēj piedāvāt tieši mūsu uzņēmumam nepieciešamos speciālistus un dažādu līmeņu vadītājus.

I-WORK konsultants rūpīgi iedziļinās mūsu uzņēmuma vajadzības, meklējot piemērotāko risinājumu konkrētajai situācijai, spēj piedāvāt arī ātrus risinājumus. Konsultants vienmēr ir ērti pieejams un reaģē uz pieteikumu.

Personāla atlase tiek veikta profesionāli, balstoties uz mūsu uzņēmuma prasībām pret kandidātu. I-WORK konsultants ne tikai atlasa piemērotākos kandidātus, bet arī ieinteresē un motivē šos kandidātus darbam tieši mūsu uzņēmumā, jo atnākot uz pārrunām pie mums visi piedāvātie darbinieki ir ar dziļu ieinteresētību sadarboties un strādāt AS „Rīgas piena kombinātā”.

Īpaši jāuzsver konsultantu pieeja kandidātiem, kuri tiek novērtēti ne tikai profesionāli, bet saņemot atskaiti par potenciālo darbinieku mums ir pieejama daudz dziļāka un izsmeļošāka informācija par kandidātu, kas mums ļauj ātrāk pieņemt lēmumu par konkrētā cilvēka piemērotību strādāt mūsu uzņēmumā. Tas būtiski atslogo personāla speciālistu darbu un ekonomē uzņēmuma līdzekļus, kas tiek tērēti personāla atlasei.

I-WORK kā sadarbības partneri ieteiktu arī citiem uzņēmumiem, jo šī kompānija ir pietiekami elastīga un spējīga mainīties līdz ar jaunām tendencēm darba tirgū, lai apmierinātu darba devējus un potenciālos darbiniekus ar saviem pakalpojumiem. Vēlam viņiem veiksmi un izdošanos arī turpmāk.


1

Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *