202002.14
1
21

Seminārs “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšanā”

Atkārtots seminārs Pielietojamā improvizācija personāla vadībā un atlasē

Ņemot vērā to, ka pirmais seminārs Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšanā bija plaši apmeklēts un daudziem interesentiem  vairs nebija pieejamas vietas, esam nolēmuši organizēt vēl vienu līdzīga satura semināru.

Piedāvājam unikālu iepazīšanās semināru, kas atklās personāla vadības speciālistiem un uzņēmumu vadītājiem jaunas metodes, kā identificēt kandidātu “soft” kompetences, prasmes un spējas, izmantojot Pielietojamās improvizācijas tehnikas personāla atlasē un novērtēšanā. Semināta laikā izspēlētās tehnikas ir pielietojamas ne tikai personāla atlasē, bet arī personāla vadībā un komandas saliedēšanā un vadībā.

Atskatoties uz notikušo semināru, papildinām, ka tas bija piesātināts ar dažādām aktivitātēm un praktiskiem uzdevumiem. Pasākums pozitīvi uzlādēja un atvēra cilvēkus jaunām lietām un rosināja progresīvām idejām, kā bagātināt un pilnveidot ikdienas darbu ar jaunām metodēm un pieejām.

Datums: 02.04.2020.
Laiks: 10:00 – 13:40
Vieta: Rīga (centrs)
Semināra maksa vienam dalībniekam: 50 EUR + PVN (“agrā” pieteikšanās līdz 09.03.2020 – maksa 40 EUR + PVN)

Pieteikties šeit

Ieskats semināra programmā

 • Ievads Pielietojamā improvizācijā (Applied Improv) un tās iespējas personāla vadībā;
 • Kompetenču loma un  nozīme personāla atlasē un personāla vadībā;
 • Kompetenču identificēšana un novērtēšana izmantojot praktiskās pielietojamās improvizācijas tehnikas:
  • “Spēja strādāt komandā” demonstrācija, meistarklase;
  • “Spēja pieņemt lēmumus un risināt problēmsituācijas” demonstrācija, meistarklase;
  • “Elastība un spēja reaģēt paaugstināta stresa apstākļos” demonstrācija, meistarklase;
  • “Līderība” demonstrācija, meistarklase.

Pielietojamā improvizācija personāla atlasē

Pielietojamā improvizācija (applied improv), kas  pasaulē atpazīstama kā inovatīva metode gan prasmju identificēšanai, gan trenēšanai šobrīd ir pieejama arī Latvijā. To var izmantot, lai novērtētu, vai kandidātam piemīt tās kompetences, ko nav iespējams pārbaudīt nedz intervijas laikā, nedz izmantojot testēšanas metodes.

“Pasaules ekonomikas forums ziņo, ka 2020. gadā vispieprasītākās kompetences darbinieku meklēšanā – problēmu risināšanas kompetences, kritiskā domāšana, radošums, cilvēkresursu vadība, sadarbība, fleksibilitāte, emocionālā inteliģence un daudzas citas. Šīs kompetences bieži vien nepieciešams novērtēt potenciālajiem kandidātiem un jaunajiem darbiniekiem. Kā to pārbaudīt? Kā būt pārliecinātam, kas tieši šī kompetence piemīt? To var paveikt pielietojamā improvizācija, kas ir cēlusies no improvizācijas teātra aktieru treniņu metodēm!

Droši vien daudzi ar improvizāciju saprot kaut ko citu, tomēr tai ir plašas pielietošanas iespējas. Lai improvizācijas teātra aktieris būtu ātrs, radošs, strukturēts un spētu pieņemt spontānus, bet kvalitatīvus lēmumus uz skatuves, viņam šīs kompetences un iemaņas ir jāapgūst un jāpārvalda.

Vai pamanījāt kopīgo? Improvizācijas teātra aktieri šīs prasmes, kompetences trenē ar pielāgotām spēļu tehnikām. Tās palīdz ieraudzīt kandidāta esošo kompetenču līmeni. Izmantojot  improvizācijas teātra spēles un tehnikas personāla atlases procesā, iespējams izkristalizēt kandidāta soft skills, ko intervijas laikā, visbiežāk, nav iespējams noteikt.

Meistarklases vadītājas autobiogrāfija

Aija Iesalniece ir uzņēmēja, pielietojamās improvizācijas trenere un ieviesēja Latvijā, improvizācijas teātra aktrise kopš 1999. gada un starptautiskās pielietojamās improvizācijas grupas Applied Improvisation Network  (AIN) – biedrs. Savā profesionālajā karjerā darbojusies dažādos starptautiskos uzņēmumos, departamentu vadībā, veidojot, apmācot un vadot komandas dažādās pasaules valstīs. Korporatīvās vides pārzināšana un profesionālās karjeras veidošana starptautiskajā vidē, ir devusi iespēju Aijai veiksmīgi pielāgot un pielietot dzīvē improvizācijas teātra tehnikas tā, lai tās varētu izmantot biznesa vajadzību sasniegšanai, prasmju identificēšanai un  attīstīšanai.

Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *