202002.11
0
21

Semināra atskats “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē”

Semināra atskats “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē”

Šī gada 6. februārī notika Latvijā pirmais seminārs “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšana”, ko organizēja personāla atlases uzņēmums SIA I-Work Group un SIA Runas Rāmis, kur ir apvienojušies publiskās runas, improvizācijas teātra, uzņēmējdarbības un klientu apkalpošanas jomu speciālisti ar daudzu gadu pieredzi – pašreiz īsteno apmācības izmantojot pielietojamās improvizācijas tehnikas.

Seminārs ieskicēja improvizācijas pieejas neizmērojamās izmatošanas iespējas. Pasākuma laikā tika izspēlēta virkne improvizācijas tehniku un to izmantošana uzņēmuma personāla vadībā un personāla atlasē. Šajā seminārā tika ilustrētas tādas kompetences kā līderība, spēja strādāt komandā, lēmumu pieņemšana, elastība – spēja reaģēt paaugstināta stresa apstākļos u.c. Semināra praktisko meistarklasi vadīja Aija Iesalniecei, kurai ir ilggadēja pieredze improvizācijā, kā arī pieredze improvizācijas izmantošanā biznesa vadībā, prasmju identificēšanai un attīstīšanai. Aija ir arī starptautiskās pielietojamās improvizācijas grupas Applied Improvisation Network biedrs. Latvijā pielietojamo improvizāciju viņa sākusi integrēt pēdējā gada laikā, kas izrādījies veiksmīgs instruments kā paaugstināt darbinieku rezultātus un izveidot praktiskas, noturīgas izmaiņas uzvedībā, kas sekmē virkni prasmju paaugstināšanos un noturību.

Seminārs pulcēja lielu dalībnieku skaitu no dažādiem lieliem uzņēmumiem un publiskā sektora, tāpēc tiek plānots atkārtots seminārs – meistarklase, lai vēl plašāk popularizētu pielietojamās improvizācijas pieeju gan uzņēmumu vadītājiem, gan personāla vadības darbiniekiem.

Pottery Art Photo Collage (2)

Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *