202007.06
0
25

Efektīva sadarbība uzņēmumā. Psiholoģiskais, sadarbības un sarunas kontrakts uzņēmuma vadībai un darbiniekiem.

Autors: Publicēts pie: I-Work jaunumi, Uncategorized

Efektīva sadarbība uzņēmumā. Psiholoģiskais,  sadarbības un sarunas kontrakts uzņēmuma vadībai un darbiniekiem.

Saturs īsumā

Psiholoģiskais kontrakts nosaka sadarbības vidi uzņēmumā starp darba devēju un darbinieku vai potenciālo darbinieku. Kontrakts ir abpusēja nerakstīta vienošanās starp divām pusēm, kur vienas un otras puses gaidas sakrīt. Praksē tas ir daudz komplicētāks jautājums, nekā sakontēji varētu šķist, jo tas ieskicē – darba devēja piedāvājumu un solījumu saskaņotību pret kandidāta vai darbinieka gaidām; individuālo komunikācijas stilu veidošanos un saderību; vērtību sistēmas abpusējo balansu – uzņēmuma vērtības pret darbinieka vērtībām; uzņēmuma tradīciju, vīzijas, misijas saskaņotību ar darbinieku gaidām; kontraktu darba izpildes sniegumā un darbinieku motivācijas sistēmas veidošanā. Minētie un virkne citu aspektu sniegs ieskatu uzņēmumu un nodaļu vadītājiem, kā efektīvi vadīt uzņēmumu un darbinieku komandu ilgtermiņā, kā arī paaugstināt darbinieku lojalitāti, veidot attieksmi un paaugstināt darba produktivitāti.

Mērķis

  • Zināšanas un pieredze dažādu kontraktu veidu atpazīšanā un pielietošanā korporatīvajā vidē, lai veicinātu savstarpējo uzticēšanos, motivāciju, iesaisti, rezultativitāti un lojalitāti, kā arī veidotu pozitīvu darba vidi.

Programma

  • Iepazīšanās: Semināra kontrakts. Ko vēlos šodien iegūt? Asociatīvā kārts.
  • Ievads: Kādas vienošanās pastāv korporatīvajā vidē? Kādēļ tās ir nepieciešamas? Kā tās ietekmē organizāciju kopumā?
  • Sadarbības kontrakts un tā pielietošana, pieņemot darbā jaunu darbinieku, un uzsākot jaunu projektu.
  • Praktisks uzdevums sadarbības kontrakta veidošanā ar jaunu darbinieku.
  • Psiholoģiskais kontrakts veiksmīgai un efektīvai ilgtermiņa sadarbībai.
  • Praktisks uzdevums – psiholoģiskā kontrakta veidošana ar darbinieku ikgadējās attīstībās pārrunās.
  • Sarunas kontrakts 1:1 sarunās un sanāksmēs skaidrībai un rezultativitātei.
  • Simulācija darba grupās – sarunas kontrakta veidošana darba sapulcēs.
  • Kopsavilkums un atgriezeniskā saite.

Lektors

Laura Kunstberga ir  Starptautiskajā Koučinga Federācijā (ICF) akreditēts koučs (ACC), kas sadarbojas gan ar biznesa, gan individuāliem klientiem. Savu karjeru Laura uzsāka globālos profesionālo pakalpojumu uzņēmumos administratīvās, personālvadības, mārketinga un biznesa attīstības lomās, tomēr par savu aicinājumu uzskata tieši koučingu,  jo viņu iedvesmo cilvēki, kuriem izmantojot šo instrumentu, izdodas veiksmīgi sasniegt mērķus, realizēt sapņus un dzīvot pilnvērtīgu, sabalansētu dzīvi visās jomās. Laurai piemīt talants – veicināt klientu izaugsmi un attīstību, pamanot un izmainot ierobežojošās pārliecības zemapziņas līmenī, kas līdz šim kavējušas mērķu sasniegšanu un vēlamā realizāciju.

Laura ir zinātkāra ceļotāja – pasaulē ir daudz skaistu un interesantu vietu un piedzīvojumu, un šī dzīve ir iespēja izdzīvot, redzēt un sajust to ar savām maņām. Ceļojumi sniedz iedvesmu, prieku, jaunas idejas un atklāsmes. Viņu interesē izprast cilvēka būtību, potenciālu, iespējas, lai iedvesmotu ikvienu būt par sevis labāku versiju un dzīvot kvalitatīvāku dzīvi, saskaņā ar sevi. Laura vienmēr kaut ko lasa vai pēta kādu jautājumu par tēmām, kas viņu interesē.

Šobrīd Laura ir individuāli praktizējošs profesionāls koučs un valdes locekle ICF Latvijas nodaļā. Iepriekš strādājusi konsultāciju uzņēmumā Deloitte Latvia, advokātu birojā Eversheds Sutherland Bitāns un pasākumu aģentūrā Conventa. Studējusi starptautisko biznesu, kā arī sabiedriskās attiecības un komunikāciju. Kā brīvprātīgā piedalās projektos, kas saistīti ar personīgo izaugsmi, izglītību un līderību.

Norises datums, laiks

2020, gada 10. septembris. pl. 13:30-17:00

Norises vieta

Rīga (centrs), vieta tiks precizēta

Cena vienai personai

Semināra  maksa vienam dalībniekam: 90 EUR + PVN (“agrā” pieteikšanās līdz 15.08.2020 – maksa 80 EUR + PVN)

Pieteikšanās:

Pieteikties rakstot uz e-pastu: info@i-work.lv

vai aizpildot pieteikuma formu

ŠEIT


Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *