201512.09
0
11

Jauna metode personības un profesionālo prasmju novērtēšanā

Profesionālais  personības novērtēšanas tests Career Direct®

I-Work Group savu pakalpojumu klāstu papildina ar jaunām kandidātu novērtēšanas metodēm, kas ir profesionālais  personības novērtēšanas tests Career Direct®.

Career Direct® ir kompleksa un daudzpusīga kandidātu testēšanas metode, kas sniedz plašu informāciju par kandidāta personības aspektiem, profesionālajām prasmēm, spējām, karjeras virzību, kā arī atklāj kandidāta profesionālo potenciālu. Metode atspoguļo kandidāta vērtības darba vidē, individuālajā darba izpildē, kā arī parāda vispārējās cilvēka dzīves vērtības.

Tests ir efektīvs rīks ne tikai kandidātu novērtēšanā, bet arī nozīmīgs instruments cilvēka karjeras plānošanā. Tests ir ļoti efektīvs, lai noteiktu savas stiprās un vājās puses, talantus, spējas un prasmes, kā arī nākotnes karjeras virzību.

Career Direct® ir izveidots ASV un savu validitāti pierādījis 20 gadu garumā. Šobrīd testēšanas sistēma ir populāra 47 pasaules valstīs un pieejama 18 pasaules valodās t.sk., latviešu, krievu, angļu u.c. valodās. Testa aizpilde ir ērta, jo tas ir izveidots elektroniskā online vidē.

Career Direct®  mēra četrus faktorus: personību; profesionālās intereses, karjeru; prasmes un spējas; vērtības.

Plašāk par Career Direct® lasīt ŠEIT

Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *