par-mumsI-Work Group ir viena no vadošajām personāla atlases un novērtēšanas kompānijām Latvijā.  Kopš 2006. gada savu pieredzi esam realizējuši strādājot ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu galvenais darbības virziens ir tiešā kandidātu atlase jeb head hunting, kā arī vadošā līmeņa personāla atlase (executive search). Galvenokārt mēs  strādājam ar pirmā, otrā vadības līmeņa darbinieku, kā arī vadošo speciālistu līmeņa darbinieku atlasi, taču lielu projektu ietvaros ietveram plašāku risinājumu klāstu. Lielu projektu ietvaros,  nodrošinām jaunu uzņēmumu atvēršanu Latvijā, kā arī būtisku esošu uzņēmumu reorganizācijas projektu realizāciju, kas skar tieši cilvēku resursu jautājumus. Katram klientam mēs rodam individuālus risinājumus, lai nodrošinātu sekmīgu un rezultatīvu sadarbību. I-Work lielākos sasniegumus un padarīto raksturo augsts rezultativitātes koeficients, kā arī iespaidīgs atrasto darbinieku skaits, kas gada laikā var sasniegt līdz 70-100  darbiniekiem, kā arī zems garantijas „labojumu” skaits, jo atrastie darbinieki strādā sekmīgi, realizējot savas kompetences vienā uzņēmumā vairāku gadu garumā. I-Work Group prakse ietver arī citus pakalpojumu virzienus, kas saistīti ar apmācībām, uzņēmējdarbības konsultāciju un personāla novērtēšanu, lai esošajiem klientiem nodrošinātu pilna servisa pakalpojumus, ja tādi ir nepieciešami. Mums ir cieši sadarbības partneri, kas spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu dažādu ārpakalpojumu sniegšanā kā, piemēram, grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi.

Pēdējos 3 gados mēs esam sadarbojušies ar sekojošiem uzņēmumiem: SIA Adverts, SIA PET Baltija, SIA Hansa Matrix, SIA Jūrmalas mežaparki, SIA Latlaft, SIA Grata Eco House, SIA Eco House International (EHI), SIA Lindstrom Pordem, SIA Printful, SIA Picanova, SIA SKAI Baltija, SIA Stenders, SIA Printful, SIA RIPO Fabrika, SIA Printful, SIA Datorzinību centrs, SIA Hansa Matrix, SIA Pet City, SIA SKAI Baltija, SIA RX Tirdzniecība, SIA Trentini, SIA Strauts Pharmaceuticals, SIA Proks, SIA Magnum Veterinārija, SIA Mirabella, SIA Oldi & Co, SIA Pigu Latvia (220.lv), SIA Tempokem, AS Eco Baltia, SIA Eco Baltija Grupa, SIA Eco Baltija Vide, SIA Transcom Worldwide, SIA Ursus Forwarding, SIA Prologistics, SIA Amber Car, SIA Lindstrom, SIA GCERT Baltic, SIA Cream Finance, AAS BALTA, SIA Vanaga zobārstniecība, Rīgas starptautiskā skola, Latvijas Zēģelētāju Savienība (LZS), ZAB Lextal, SIA Jurists ABC, SIA Clean R.

Mūsu pakalpojumus galvenokārt izmanto uzņēmumi, kuriem nepieciešami augsta līmeņa profesionāļi, kuru atrašanai un piesaistei nepieciešami papildu resursi, vai arī tie ir ārvalstu kapitāla uzņēmumi, kuriem esam palīdzējuši atrast pirmo darbinieku komandu, kas uzsāk darbu Latvijā.

90%
Atlases projektu
rezultivitāte
89%
Atrasto darbinieku
lojalitāte
68%
Klienti -
starptautiskas kompānijas
83%
Organizācijas
atpazīstamība