202006.29
0
24

Padziļināta 6 nodarbību meistarklase treneriem “Pielietojamā improvizācija personāla vadībā un atlasē”

Autors: Publicēts pie: I-Work jaunumi, Uncategorized

Padziļināta 6 nodarbību meistarklase treneriem “Pielietojamā improvizācija personāla vadībā un atlasē”

Saturs īsumā

Pielietojamā improvizācija (applied improv), kas  pasaulē pazīstama kā inovatīva metode gan prasmju identificēšanai, gan trenēšanai, gan darbinieku vadības procesa organizēšanai, šobrīd ir pieejama arī Latvijā. To var izmantot, lai novērtētu, vai kandidātam piemīt tās kompetences, ko nav iespējams pārbaudīt nedz intervijas laikā, nedz izmantojot testēšanas metodes. Pielietojamā improvizācija ir radusies no improvizācijas teātra aktieru treniņu metodēm.

Droši vien daudzi ar improvizāciju saprot kaut ko citu, jo tai ir plašas pielietošanas iespējas. Lai improvizācijas teātra aktieris būtu ātrs, radošs, strukturēts un spētu pieņemt spontānus, bet kvalitatīvus lēmumus uz skatuves, viņam šīs kompetences un iemaņas ir jāapgūst un jāpārvalda. Improvizācijas teātra aktieri šīs prasmes, kompetences trenē ar pielāgotām spēļu tehnikām. Tās palīdz ieraudzīt kandidāta esošo kompetenču līmeni. Izmantojot  improvizācijas teātra spēles un tehnikas personāla atlases procesā, iespējams “izkristalizēt” kandidāta soft skills, ko intervijas laikā visbiežāk nav iespējams noteikt. Šīs tehnikas var izmantot, lai identificētu un attīstītu dažādas kompetences savā darbinieku komandā, un pilnveidotu vadības procesu.

Padziļinātā meistarklase ir radusies jau no pašreiz trijām organizētajām iepazīšanās meistarklasēm, kas guva lielu atsaucību, un daudzi dalībnieki vēlējās ne tikai izmēģināt izspēlēt tehnikas, bet tās apgūt padziļināti, lai varētu izmantot ikdienas darbā. Padziļinātais workshop ir paredzēts personāla vadītājiem un personāla speciālistiem, kā arī uzņēmumu un nodaļu vadītājiem, kuriem ir ciešs kontakts ar cilvēkresursu novērtēšanu un vadīšanu.

Mērķis

Attīstīt profesionālas prasmes, izmantot ikdienas darbā pielietojamās improvizācijas tehnikas personāla vadībā un personāla atlasē.

Programma

  • Prakses aprobēšana caur teorētiskajiem aspektiem par pielietojamās improvizācijas izmantošanu personāla vadībā un personāla atlasē (1-2 nodarbības);
  • Praktiskie treniņi katras kompetences pašizpētei, identificēšanai un praktiskai pielietošanai darbā (3-5 nodarbības):
  • Sadarbības kompetence;
  • Līderība (vadība, motivācija, lēmumu pieņemšana);
  • Radošums (risinājumu veidošana);
  • Stresa noturība (jeb spēja reaģēt paaugstināta stresa apstākļos).
  • Teorijas un prakses pielietošana un testa auditorija (atlases procesa simulācija demo dalībnieku vadībā) (6. nodarbība).

Norises datums, laiks

Jūlijs, (pieejamas dažādas iespējas (pirmdienas, piektdienas dienas laikā, ceturtdienās vakarā) tiks precizēti ērtākie laiki, kad tiks nokomplektēta grupa. Grupas lielums 8 dalībnieki. Pieteikšanās līdz 14.07.2020. Pirmā nodarbība 17.07.2020.

6 nodarbības 6 dienas pa 2 h katra nodarbība.

Norises vieta

Rīga, Baložu iela 18.

Cena vienai personai

Semināra  cikla maksa vienam dalībniekam: 270 EUR + PVN

Dalībnieks saņem apliecinājumu par 18 akadēmiskajām stundām.

Lektori

Aija Iesalniece ir uzņēmēja, pielietojamās improvizācijas trenere un ieviesēja Latvijā, improvizācijas teātra aktrise kopš 1999. gada un starptautiskās pielietojamās improvizācijas grupas Applied Improvisation Network  (AIN) – biedrs. Savā profesionālajā karjerā darbojusies dažādos starptautiskos uzņēmumos, departamentu vadībā, veidojot, apmācot un vadot komandas dažādās pasaules valstīs. Korporatīvās vides pārzināšana un profesionālās karjeras veidošana starptautiskajā vidē ir devusi iespēju Aijai veiksmīgi pielāgot un pielietot dzīvē improvizācijas teātra tehnikas tā, lai tās varētu izmantot biznesa vajadzību sasniegšanai, prasmju identificēšanai un  attīstīšanai.

Krišjānis Berķis ir improvizators, pasākumu vadītājs, kā arī komunikācijas treneris. 7 gadus darbojies Rīgas Improvizācijas teātrī kā aktieris un pasniedzējs. Sadarbojies ar KSenukai, H&M, Radisson Blu Hotel, Riga Plaza, Latvijas valsts meži, Ungārijas un Britu vēstniecībām Latvijā. Pēdējos piecos gados vadījis vairāk kā 650 publiskās runas un komunikācijas nodarbības, izmantojot improvizācijas teātra tehnikas. Spēj atraisīt komunikācijas prasmes pat visintrovertākajos cilvēkos, jo pats ļoti labi zina, kā ir tādam būt. Krišjāņa moto ir “Pielietojamā improvizācijā ir rīks, kurš ļauj Tev piekļūt savām superspējām”.

Elīna Biseniece ir pielietojamās improvizācijas trenere. ​Improvizācijas teātra aktrise kopš 2009. gada, kā arī improvizācijas trenere, podkāsta “Būsim reāli” veidotāja un vadītāja, mācību un meistarklašu vadītāja, sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste. Praktizē improvizāciju jau 10 gadus. Pēdējos 7 gadus izmantojusi improvizācijas tehnikas, lai palīdzētu attīstīt produktus un tiešsaistes saturu jauniem uzņēmējiem, palīdzētu uzņēmumu saziņai ar klientu pāriet no klātienes uz tiešsaistes vidi, palīdzētu vienkāršot idejas, informāciju no “dziļajiem racējiem” tā, lai to saprot iesācējs, izklaidētos, taisot video skečus un “memmes”. Elīnas moto “Pielietojamā improvizācija ir veids, kā drošos apstākļos trenēties dzīvei”.

Pieteikšanās:

Pieteikties rakstot uz e-pastu: info@i-work.lv

vai aizpildot pieteikuma formu

ŠEIT
Uzraksti komentāru!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *