Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
202112.22
0
27

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Mēs pateicamies visiem sadarbības partneriem – klientiem, piegādātājiem, atbalstītājiem, kas mums ir atnesuši ļoti ražīgu gadu. Tāpat arī mēs ceram, ka katrs mūsu klients ir ieguvis savā komandā jaunus, profesionālus darbiniekus, kuri palīdzēs katram uzņēmumam sasniegt izvirzītos mērķus. Mēs visiem novēlam ražīgu un pozitīvām pārmaiņām bagātu jauno gadu!

Hibrīddarbs – integrēts klātienes un attālinātais darbs
202112.07
0
28

Hibrīddarbs – integrēts klātienes un attālinātais darbs

Pētījumi tomēr parāda, ka attālināts darbs kopumā nedod priekšrocības, kā tas sākotnēji varētu likties. Ilgstoši strādājot attālināti, izkristalizējas virkne trūkumu šajās darba formā. Sarunās ar darba devējiem šobrīd vairs nav tik viennozīmīgs atbalsts par attālināto darba formu. Gan pētījumi, gan pieredze parāda jaunu nodarbinātības laika formas iezīmes –  hibrīddarbu, kas nenozīmē tikai “dažas dienas ofisā, dažas dienās mājās”. Tas ir daudz komplicētāks un nopietnāks pasākumu kopums.

Pielietojamā improvizācija personāla atlasē atgriežas ar jaunu tēmu “Kā novērtēt pārdošanas prasmes darba intervijā”
202109.13
0
27

Pielietojamā improvizācija personāla atlasē atgriežas ar jaunu tēmu “Kā novērtēt pārdošanas prasmes darba intervijā”

Pielietojamā improvizācija atgriežas ar jaunu semināru ciklu. Šoreiz trenēsim prasmi testēt un novērtēt dažāda līmeņa pārdošanas jomas kandidātu pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes. Seminārā tiks izspēlētas triju amatu darba interviju simulācijas un apgūtas tehnikas, lai tās varētu pielietot personāla vadības jomas profesionāļi un pārdošanas nodaļu vadītāji ikdienas darbā.

Covid-19 laiks personāla vadītājiem – jauna pieredze un izaicinājumi
202106.17
0
27

Covid-19 laiks personāla vadītājiem – jauna pieredze un izaicinājumi

gada martā mēs visi cerējām, ka Covid-19 ietekme laika gaitā mazināsies, bet šobrīd ar pilnu pārliecību var apgalvot, ka mums ar šo situāciju būs jāiemācās sadzīvot un atrast līdzsvaru. Šajā laikā pasaulē personāla vadības eksperti jau bija veikuši virkni pētījumu par izaicinājumiem personāla vadības jomā. Galvenie pētījumu rezultāti parādīja šādas problēmas un to, kādas kompetences būs jāapgūst personāla vadītājiem. Vadītājiem un personāla vadītājiem būs jāprot: vadīt pārmaiņas; vadīt un pārvaldīt krīzes situācijas; pārvaldīt stresu organizācijā; mainīt domāšanu un procesa vadību; orientēt darbības fokusu uz klientu.

202005.27
0
22

Kā mēs izskatāmies videoplatformās? 4 padomi darba meklētājiem un darba devējiem tiešsaistē

Šis laiks ir devis vairākas atziņas gan par sevi, gan par citiem. Nav noslēpums, ka pašreiz liela daļa cilvēku mēģina strādāt attālināti, šādā pašā veidā tiekoties arī ar potenciālajiem klientiem, sadarbības partneriem, kandidātiem, potenciālajiem darba devējiem, kolēģiem, organizē sanāksmes, kā arī paši rīko vebinārus, piedalās vebināros un konferencēs utt.

Seminārs “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšanā”
202002.14
1
21

Seminārs “Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšanā”

Ņemot vērā to, ka pirmais seminārs Pielietojamā improvizācija personāla atlasē un novērtēšanā bija plaši apmeklēts un daudziem interesentiem vairs nebija pieejamas vietas, esam nolēmuši organizēt vēl vienu līdzīga satura semināru.

Piedāvājam unikālu iepazīšanās semināru, kas atklās personāla vadības speciālistiem un uzņēmumu vadītājiem jaunas metodes, kā identificēt kandidātu “soft” kompetences, prasmes un spējas, izmantojot Pielietojamās improvizācijas tehnikas personāla atlasē un novērtēšanā. Semināta laikā izspēlētās tehnikas ir pielietojamas ne tikai personāla atlasē, bet arī personāla vadībā un komandas saliedēšanā un vadībā.

Atskatoties uz notikušo semināru, papildinām, ka tas bija piesātināts ar dažādām aktivitātēm un praktiskiem uzdevumiem. Pasākums pozitīvi uzlādēja un atvēra cilvēkus jaunām lietām un rosināja progresīvām idejām, kā bagātināt un pilnveidot ikdienas darbu ar jaunām metodēm un pieejām.