I-Work klients liels, stabils, starptautisks pakalpojumu jomas uzņēmums, kas ir viens no līderiem pasaulē un Latvijā. Uzņēmums paplašinoties, jaunajā ražotnē  aicina savā komandā

Ražošanas darbiniekus/-ces

Tev piemīt

motivācija strādāt un iegūt jaunu pieredzi lielā un stabilā uzņēmumā. Ja Tu nebaidies no darba, kam nepieciešama fiziska piepūle un intensīvs režīms, kā arī pedantiska un atbildīga pieeja, tad darbs būs Tev piemērots. Nav būtiski, kāda ir Tava iepriekšējā darba pieredze, jo mūsu profesionālā komanda nodos Tev savu ilggadējo kompetenci un iemācīs nepieciešamās prasmes.

Mēs Tev piedāvājam

komfortablus darba apstākļus un mūsdienīgu ražotni (Piņķos), kur būtiska loma ir rūpēs par darbiniekiem. Mēs piedāvājam iespēju mācīties un attīstīties kopā ar mūsu uzņēmumu, kas nepārtraukti pilnveidojas, piedāvājot jaunas darba vietas un izaugsmi. Mēs piedāvājam triju maiņu darba grafiku, kur mēs gatavi pielāgoties darbinieka iespējām un vēlmēm. Vidēji darbinieks uzņēmumā, atkarīgi no spējām un darba izpildes, var nopelnīt 580-850 EUR pēc nodokļu nomaksas (“uz rokas”). Pēc pārbaudes laika mēs piedāvājam veselības apdrošināšanu.

Tavos ikdienas darba pienākumos,

atkarīgi no prasmēm un spējām, - darba apģērbu šķirošana, mazgāšanas procesa kontrole un uzraudzība, apģērbu labošana un locīšana.  Mēs nodrošināsim visus darba veikšanai nepieciešamos resursu un inventāru.

Atalgojuma robežas EUR, Bruto mēnesī 1 stundas likme  (5.72 līdz 7.60).

Tavu CV gaidīsim uz  SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011, e-pasts: daniela.slimbaha@i-work.lv, tālrunis uzziņām: 26661763