I-Work klients vadošais koka karkasa ražošanas uzņēmums Latvijā aicina darbā būvkonstrukciju

Projektētāju – konstruktoru/-i

Galvenie darba pienākumi:

  • Projektēt ēku koka karkasa konstrukcijas un veikt tehniskos risinājumus;
  • Konsultēt projektu vadītājus un mārketinga menedžerus ēku tehnisko risinājumu jomā;
  • Sekot līdzi atbilstošiem būvnormatīviem un atbilstoši tiem veikt projektēšanas darbus;
  • Uzturēt tehniskos kontaktus un konsultēties ar nepieciešamajiem speciālistiem un tehniskās programmatūras izstrādātājiem;
  • Atklāt tehniskās projektu nepilnības, sekot līdzi projektu izpildei un iesaistīties projektu nepilnību konstatēšanā un likvidācijā;
  • Veikt māju stiprības - noturības aprēķinus.

Prasības kandidātiem:

  • Darba pieredze projektētāja/-s un/vai konstruktora/-es amatā;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība būvniecībā;
  • Labas datorprasmes, iemaņas darbā ar AutoCad vai līdzvērtīgām programmām;
  • Priekšroka kandidātiem ar prasmi strādāt programmā SEMA;
  • Priekšroka kandidātiem zināšanām vai pieredzi māju stiprības - noturības aprēķinu metodikas pārzināšanā vai darbā ar attiecīgajām programmām;
  • Spēja plānot savu darbu, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Motivācija strādāt un iegūtās zināšanas pielietot praksē un vēlme turpināt izglītoties.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, atpazīstamā un tradīcijām bagātā uzņēmumā;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgu komandu;
  • Apmācības un izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (EUR 1445,00 Bruto mēnesī) un bonusus atbilstoši sasniegtajiem mērķiem.

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz:
SIA I-Work Group
Tērbatas iela 32,
Rīga, LV-1011
Tālr. 67278807, mob. 25667789
E-pasts: sabine.dzirkale@i-work.lv