SIA I-Work Group ir uzņēmums, kas kopš 2006. gada nodarbojas ar personāla piesaisti, atlasi un novērtēšanu. Uzņēmums komandā aicina aktīvu, enerģisku, atbildīgu un pozitīvu

Personāla atlases projektu vadītāju

Tev piemīt

pozitīva domāšana, iniciatīva, enerģija, kā arī spēja ātri apgūt jaunu informāciju un prasmes. Tev patīk veidot komunikāciju ar cilvēkiem, ar tiem tikties klātienē, - pārvaldi jaunākās tehnoloģijas un - esi draugos ar sociālajiem tīkliem (Facebook, LinkedIn, Instagram u.c.) un tev ir nopietns sekotāju un kontaktu loks, teicami proti strādāt ar informāciju un resursiem. Tu ļoti labi tiec galā ar datoru un biroja tehniku, - spēj brīvi komunicēt un rakstīt latviešu, angļu valodās, kā arī proti krievu valodu, kā arī Tev ir iegūta augstākā izglītība vai padziļināta izpratne par biznesa, nodarbinātības procesiem. Nepieciešama pieredze personāla atlasē, kā arī vēlama pieredze darbā ar IT jomas darbinieku meklēšanu.

Mēs Tev piedāvājam

aktīvu un daudzveidīgu darbu ar dažādiem atlases projektiem, kur nepieciešams gan liels darba ieguldījums, gan radoša pieeja, lai nonāktu pie mērķa. Mēs nodrošināsim darba vietu Rīgas centrā, nelielu, atsaucīgu komandu. Mēs nodrošinām pamata algu atbilstoši bāzes kompetencēm un pieredzei EUR 1000 – 1500 Bruto pamata atalgojumu, kā arī progresīvu piemaksu  un motivācijas sistēmu vidēji no 200 līdz 800 EUR Bruto mēnesī, kuras balstīta uz rezultātu sasniegšanu un atkarīga jau no esošās pieredzes un projektu realizācijas. Mēs Tevi nodrošināsim ar visiem līdzekļiem un komfortu, lai Tu spētu kvalitatīvi strādāt un sasniegt gan uzņēmuma, gan personīgos mērķus. Mēs pilnā mērā nodrošinām visas sociālās garantijas un citus bonusus.

Tavos ikdienas darba pienākumos

būs kandidātu piesaiste un meklēšana aktuālajiem atlases projektiem, kur būs nepieciešama apķērība, radoša pieeja un teicamas pārdošanas prasmes. Ikdienas darbā ir jātiekas ar kandidātiem, jāveic pārrunas un novērtēšana, kā arī jāorganizē sadarbība ar uzņēmumiem, kuriem nepieciešami darbinieki. Kvalitatīva darba izpildē ir patstāvīgi jāplāno darba uzdevumi, prioritātes, kā arī laika gaitā jāspēj pilnībā realizēt projekti no klienta piesaistes, līdz darbinieka atrašanai un projekta noslēgšanai.

Tavu CV gaidīsim uz  SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011, e-pasts: ilze.boitmane@i-work.lv, tālrunis uzziņām: 2646886