I-Work klients vadošais koka karkasa ražošanas uzņēmums Latvijā aicina darbā

Eksporta vadītāju (darbam ar Lielbritāniju)

Galvenie darba pienākumi:

  • Jaunu klientu piesaiste un noieta tirgu apgūšana;
  • Sadarbības veidošana un uzturēšana ar eksporta sadarbības partneriem;
  • Sadarbības līgumu slēgšana un projektu dokumentācijas sagatavošana;
  • Klientu tikšanās organizēšana, dalība nozares izstādēs;
  • Sekošana projektu tehniskajai izpildei, ražošanai un transportēšanai;
  • Montāžas darbu efektivitātes un kvalitātes kontrole objekta nodošanai ekspluatācijā;
  • Projektu analīze un izvērtēšana atbilstoši kvalitātes standartiem.

Prasības kandidātiem:

  • Darba pieredze eksporta projektu vadībā ar ārējiem tirgiem;
  • Vēlama pieredze ar līdzvērtīgām produktu grupām;
  • Ļoti labas angļu, latviešu valodu prasme;
  • Teicamas sadarbības, komunikācijas un argumentācijas prasmes;
  • Spēja patstāvīgi plānot savu darbu, pieņemt lēmumus un sasniegt izvirzītos mērķus;
  • Spēja darboties starptautiskā vidē un doties komandējumos uz ārvalstīm.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, atpazīstamā un tradīcijām bagātā uzņēmumā;
  • Labus darba apstākļus un aizraujošu darbu profesionālā komandā;
  • Apmācības un izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un bonusus atbilstoši sasniegtajiem mērķiem;
  • Sociālās garantijas un darba līdzekļu nodrošinājumu.

CV un Motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz:

SIA I-Work Group
Tērbatas iela 32,
Rīga, LV-1011
Tālr. 67278807, mob. 25667789
E-pasts: anna.sulzica@i-work.lv