Strauts Pharma - logo - final-01

I-Work klients vadošs medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA Strauts Pharma, kas veiksmīgi strādā ar starptautiskajiem tirgiem, saistībā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos aicina darbā

Eksporta menedžeri

Darba pienākumi:

  • jaunu potenciālo klientu un sadarbības partneru piesaiste starptautiskajos tirgos,
  • sadarbības veicināšana un uzturēšana ar esošajiem klientiem (elektroniski, telefoniski),
  • piedāvājumu sagatavošana un vienošanos slēgšana,
  • pārdošanas procesa organizēšana, dokumentēšana un analīze,
  • rezultatīvas sadarbības nodrošināšana ar uzņēmuma iepirkumu un loģistikas struktūrvienībām.

Galvenās prasības:

  • iepriekšēja darba pieredze pārdošanā un/vai eksportā,
  • vēlama izpratne vai pieredze ar Austrumu, Āfrikas reģioniem,
  • ļoti labas angļu valodas prasmes,
  • labas komunikācijas un sadarbības spējas,
  • prasme efektīvi un optimāli plānot, organizēt savu darba laiku,
  • motivācija un aizrautība strādāt ar dažādiem pasaules valstu tirgiem
  • Spēja risināt problēmsituācijas un pieņemt lēmumus.

Mēs piedāvājam:

  • motivējošu un konkurētspējīgu atalgojuma sistēmu,
  • profesionālo izaugsmi un attīstību,
  • starptautisku un interesantu darba vidi,
  • atbildīgu, dinamisku darba vietu augošā uzņēmumā,
  • draudzīgu kolektīvu, labu mikroklimatu un kopīgus pasākumus,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, bonusus un sociālās garantijas.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt uz SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011, e-pats: ilze.boitmane@i-work.lv, tālrunis uzziņām: 26468860