ambercar_logo_lv_tnp

SIA Amber Car ir jauns, perspektīvs uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā vieglo automobiļu īstermiņa un ilgtermiņa nomu. Mūs mērķis ir kļūt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē Latvijā un ārvalstīs, tāpēc

savā komandā aicinām, Tevi, aktīvu, atsaucīgu un komunikablu

Autonomas administratoru/-i

Tev piemīt

degsme un motivācija iegūt jaunu pieredzi perspektīvā un attīstošā vidē, spēja veidot komunikāciju ar cilvēkiem, spēja strādāt komandā. Tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība un pieredze auto vadīšanā, kās arī spēja sarunāties latviešu, krievu un angļu valodās. Tu saredzi mūsu uzņēmumā iespēju veidot savu karjeru un gūt panākumus.

Mēs Tev piedāvājam

aktīvu, dinamisku un saskarsmē bāzētu darba vidi, nelielu, bet draudzīgu kolektīvu. Mūsu birojs atrodas Rīgas centrā komfortablos apstākļos. Mēs piedāvājam tev atalgojumu sākot no 800 EUR Neto, maiņu darba laiku, ko var apvienot ar studijām. Mēs dosim tev iespēju mācīties un darba procesā gūt nepieciešamās kompetences. Tā ir tava iespēja attīstīties kopā ar mums un veidot karjeru ilgtermiņā!

Tavos ikdienas darba pienākumos

laipna klientu sagaidīšana un apkalpošana atbilstoši uzņēmuma biznesa procesiem, automašīnu nodošana un saņemšana no klienta, Ikdienas biroja darba nodrošināšana un organizēšana, ienākošās, izejošās dokumentu plūsmas apstrāde, kvalitatīva rezervāciju izveidošana, līgumu, rēķinu sagatavošana un apstrāde, darbs ar skaidras un bezskaidras naudas norēķiniem.

Tavu CV gaidīsim uz  SIA “I-Work Group”, Tērbatas iela, 32, Rīga, LV-1011, e-pats: ilze.boitmane@i-work.lv, tālrunis uzziņām: 26468860