par-mumsI-Work Group ir viena no vadošajām personāla atlases un novērtēšanas kompānijām Latvijā.  Kopš 2006. gada savu pieredzi esam realizējuši strādājot ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu galvenais darbības virziens ir tiešā kandidātu atlase jeb head hunting, kā arī vadošā līmeņa personāla atlase (executive search). Galvenokārt mēs  strādājam ar pirmā, otrā vadības līmeņa darbinieku, kā arī vadošo speciālistu līmeņa darbinieku atlasi, taču lielu projektu ietvaros ietveram plašāku risinājumu klāstu. Lielu projektu ietvaros,  nodrošinām jaunu uzņēmumu atvēršanu Latvijā, kā arī būtisku esošu uzņēmumu reorganizācijas projektu realizāciju, kas skar tieši cilvēku resursu jautājumus. Katram klientam mēs rodam individuālus risinājumus, lai nodrošinātu sekmīgu un rezultatīvu sadarbību. I-Work lielākos sasniegumus un padarīto raksturo augsts rezultativitātes koeficients, kā arī iespaidīgs atrasto darbinieku skaits, kas gada laikā var sasniegt līdz 70-100  darbiniekiem, kā arī zems garantijas „labojumu” skaits, jo atrastie darbinieki strādā sekmīgi, realizējot savas kompetences vienā uzņēmumā vairāku gadu garumā. I-Work Group prakse ietver arī citus pakalpojumu virzienus, kas saistīti ar apmācībām, uzņēmējdarbības konsultāciju un personāla novērtēšanu, lai esošajiem klientiem nodrošinātu pilna servisa pakalpojumus, ja tādi ir nepieciešami. Mums ir cieši sadarbības partneri, kas spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu dažādu ārpakalpojumu sniegšanā kā, piemēram, grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi.

Kopš 2006. gada I-Work ir sadarbojies ar vairāk nekā 266 uzņēmumiem Latvijā. Lielākie un atpazīstamākie sadarbības partneri pēdējo gadu laikā ir  AAS Balta, SIA Kronospan Riga, SIA Rīgas Piena kombināts, SIA Rīgas piensaimnieks, SIA Latvijas piens, AS Cēsu alus, SIA Dardedze hologrāfija, SIA Eko Baltija, SIA Palink (IKI), SIA Jelgavas tipogrāfija, SIA Henkel Latvia, SIA Karcher, SIA Pigu (www.220.lv), SIA Tetra Pak, SIA Multipack, SIA Vikom Industry, SIA Latvijas tālrunis (www.zl.lv), SIA Bite Latvia, SIA Latvijas maiznieks, SIA Staburadze, SIA Shenker, SIA Stenders, ZAB Sorainen, ZAB Eversheds Bitāns, SIA Lindstrom u.c.

Mūsu pakalpojumus galvenokārt izmanto uzņēmumi, kuriem nepieciešami augsta līmeņa profesionāļi, kuru atrašanai un piesaistei nepieciešami papildu resursi, vai arī tie ir ārvalstu kapitāla uzņēmumi, kuriem esam palīdzējuši atrast pirmo darbinieku komandu, kas uzsāk darbu Latvijā.

Kopumā savas pieredzes laikā esam atraduši vairāk kā 800 darbiniekus, esam nointervējuši vairāk kā 4000 cilvēkus, un pašreiz VIP konfidenciāla kandidātu datu bāze ir vairāk kā 27 000 kandidāti.

95%
Atlases projektu
rezultivitāte
98%
Atrasto darbinieku
lojalitāte
80%
Klienti -
starptautiskas kompānijas
78%
Organizācijas
atpazīstamība